#яДонор: на Прикарпатті стартує тиждень благодійної здачі крові

До Світового дня донора крові, який відзначають 14 червня, в Україні розпочався тиждень благодійної здачі крові #яДонор.
Міністерство охорони здоров’я, Центр громадського здоров’я МОЗ України та ДонорUA закликають приєднатися до волонтерського руху та поділитися своєю кров’ю з тими, хто її потребує, інформує  ІФ ОДА.
Кожен охочий може допомогти популяризувати культуру донорства в Україні та долучитися до порятунку життя. Ставайте донорами та упродовж тижня публікуйте в соцмережах свої фотографії із хештегом #яДонор.
Також запрошуємо всіх донорів крові, хто бодай раз у житті пожертвував кров для порятунку інших, встановлювати тематичні рамки на профілі у Facebook.
1) рамка #яДонор
 (з краплиною крові)
2) рамка #яДонорка
 (з краплиною крові)
3) рамка #яДонор
 (просто напис)
4) рамка #яДонорка
 (просто напис)

Довідка:
Світовий день донора крові відзначається 14 червня. Гасло від Всесвітньої організації охорони здоров’я цього року - «Безпечна кров для всіх!» У цей день світ дякує усім донорам, хто безкоштовно ділиться своєю кров’ю для збереження життя тих, хто її потребує. Щороку добровільна пожертва крові від донорів рятує мільйони життів у всьому світі.
В Україні кількість донацій крові майже втричі менша, аніж це рекомендовано ВООЗ. Але кожна здача крові допомагає врятувати три людських життя.
Зараз в Україні триває трансформація системи крові. На початку року МОЗ України розробило, а Уряд схвалив Стратегію розвитку національної системи крові. Основна мета прийнятої Стратегії - забезпечення рівноправного та своєчасного доступу пацієнтів до якісних та безпечних компонентів донорської крові у достатній кількості. Завдяки втіленню Стратегії, будуть впроваджені європейські стандарти та практики діяльності системи крові, адже ці зміни запроваджуються, в тому числі, в рамках наближення України до ЄС.

http://firtka.if.ua/blog/view/iadonor-na-prikarpatti-startuie-tizhden-blagodiinoyi-zdachi-krovi
#яДонор: на Прикарпатті стартує тиждень благодійної здачі крові #яДонор: на Прикарпатті стартує тиждень благодійної здачі крові Reviewed by Мар'яна on червня 12, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.