Ультразвукове дослідження жовчного міхура

Жовчний міхур - це важливий орган людського організму. Порушення функції цього органу може викликати серйозні захворювання і призвести до важких наслідків. Саме тому своєчасне виконання ультразвукового обстеження жовчного міхура допоможе виявити збій в роботі даного органу, дозволить вжити заходи для запобігання розвиткові захворювань. Пояснює лікар-ультразвукової діагностики "Приватної дитячої поліклініки №1" - Лапа Олена Володимирівна.


В жовчному міхурі відбувається накопичення жовчі, яка виробляється печінкою і здійснюється регулювання її вступу в травну систему. Обов’язковою умовою обстеження жовчного міхура є проведення обстеження натще.

За допомогою ультразвукової діагностики можна діагностувати наступні захворювання жовчного міхура:


  • Холецистит - запальний процес, який супроводжується потовщенням стінки міхура
  • Жовчнокам’яна хвороба - захворювання супроводжується утворенням каменів в жовчному міхурі;
  • Водянка жовчного міхура - це захворювання є ускладненням жовчнокам’яної хвороби, при якому камінь потрапляє в протік і перешкоджає спорожненню жовчного міхура;
  • Дискінезія жовчовивідних шляхів - це захворювання, яке характеризується перегином шийки і підвищенням тонусу м’язів стінки жовчного міхура. Це захворювання не є небезпечним для здоров’я людини, нерідко зустрічається у дітей.
Ультразвукове дослідження жовчного міхура Ультразвукове дослідження жовчного міхура Reviewed by Мар'яна on грудня 30, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.