На Прикарпатті створили комісії зі встановлення збитків від негоди

На Прикарпатті вчора впродовж дня тривали роботи з усунення наслідків буревію 10-11 березня.

Підрозділи цивільного захисту та УДСНС в області звільняли проїжджі частини доріг від повалених огорож та дерев, уламків пошкоджених дахів. Також здійснювалися заходи щодо відновлення електропостачання. І уже на 18-ту годину 11 березня електрозабезпечення було відновлено повністю, інформує  ІФ ОДА.
Стихія завдала збитків як населенню, так й об’єктам комунальної сфери.
До прикладу, 11 березня у місті Бурштині частково зірвано шифер з дахів п’яти багатоквартирних житлових будинків, пошкоджено м’яке покриття дахів на трьох будинках, внаслідок падіння п’яти дерев пошкоджено 85 м освітлювальної мережі. Поламано чимало дахів приватних будинків та  закладів культури і освіти в Галицькому районі.
Управління цивільного захисту облдержадміністрації, за дорученням голови ОДА Олега Гончарука, забезпечило оперативне інформування мешканців області про ускладнення погодних умов та підготувало рекомендації, що робити  при посиленні вітру.
Очільник Прикарпаття доручив у найкоротші терміни зібрати відомості про заподіяну шкоду об’єктам соціальної інфраструктури та приватним оселям.
«Завдання влади – оперативно ліквідувати наслідки стихії в постраждалих районах, оцінити завдані негодою збитки та надати допомогу громадянам, які її потребують», – наголосив Олег Гончарук.
Додамо, що на сьогодні в міськвиконкомах та райдержадміністраціях області створені та працюють комісії зі встановлення збитків, нанесених негодою.

http://firtka.if.ua/blog/view/na-prikarpatti-stvorili-komisiyi-zi-vstanovlennia-zbitkiv-vid-negodi
На Прикарпатті створили комісії зі встановлення збитків від негоди На Прикарпатті створили комісії зі встановлення збитків від негоди Reviewed by Мар'яна on березня 12, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.