"Золота дзиґа - 2019" : двоє франківців стали номінантами на престижну кінопремію

Двоє франківців стали номінантами на українську кінопремію "Золота дзиґа - 2019".
Загалом на участь у третій кінопремії «Золота дзиґа» було подано 97 повнометражних і короткометражних фільмів. Така кількість є рекордною для українмського кіно. Минулого року на її здобуття подавалися 77 стрічок, повідомляє ZAXID.NET.
Премії вручать в 20 номінаціях, цього року додалися дві – за найкращий монтаж та за найкращу пісню. Імена переможців будуть оголошені під час церемонії 19 квітня. Ведучими церемонії стануть акторка й телеведуча Дар’я Трегубова та журналіст й телеведучий Олег Панюта. Почесною гостею на врученні «Золотої дзиґи-2019» стане директорка Європейської кіноакадемії Маріон Дьорінг.
Серед номінантів є двоє іванофранківців. У номінації "накращий актор" Роман Луцький(Фільм "Секс і нічого особистого") та Ірма Вітовська ( Фільм "Брама") у номінації "найкраща акторка".


http://frankivchany.if.ua/57974-dvoie-frankivtsiv-staly-nominantamy-na-kinopremiiu-zolota-dzyga-2019
"Золота дзиґа - 2019" : двоє франківців стали номінантами на престижну кінопремію "Золота дзиґа - 2019" : двоє франківців стали номінантами на престижну кінопремію Reviewed by Мар'яна on березня 21, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.