![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXaX9sSlBACvf3hoY6ZtVoljqxtkGR7NTH7Ak4ss9yoAmens6GOYz08HDlAcACq7ITDGSTY8F0DUZpuvRpeLCjeX0oorLmL5ZygTzD0HLLRZAL8wH1GdX1IFtNy_EMO34t2cwjjN63JxLs/s320/183639c0db702bd102ea20bb889d4af7.jpeg)
Результатом організованого контролю на ринках та місцях торгівлі продуктами харчування є виявлення з початку 2019 року трьох порушень під час торгівлі рибою. Держрибінспекторами складено три адмінпротоколи за ст. 88-1 КУпАП та вилучено 25 кг риби. Матеріали цих справ направлено до судів.
За інформацією рибоохоронців, масово-роз'яснювальною роботою працівників рибоохоронного патруля охоплено і стихійні ринки Івано-Франківська та області, де було розміщено інформаційні матеріали із попередженням про відповідальність за порушення Правил любительського і спортивного рибальства, якими забороняється продаж або скуповування риби, ікри і водних безхребетних та продуктів їх переробки без наявності документа, який підтверджує законність їх придбання, та сертифіката якості.
В Управлінні Держрибагентства в Івано-Франківській області функціонує телефонна "гаряча лінія": (097) 392-72-80.
"Про порушення порядку придбання чи збуту риби, незаконну торгівлю забороненими знаряддями лову - прохання повідомляти за вказаним номером телефону", - закликає громадськість начальник Управління Руслан Чорненький.
http://firtka.if.ua/blog/view/nezakonna-torgivlia-z-frankivskikh-rinkiv-viluchili-25-kilogramiv-ribi
Незаконна торгівля: з франківських ринків вилучили 25 кілограмів риби
Reviewed by Мар'яна
on
березня 15, 2019
Rating:
![Незаконна торгівля: з франківських ринків вилучили 25 кілограмів риби](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXaX9sSlBACvf3hoY6ZtVoljqxtkGR7NTH7Ak4ss9yoAmens6GOYz08HDlAcACq7ITDGSTY8F0DUZpuvRpeLCjeX0oorLmL5ZygTzD0HLLRZAL8wH1GdX1IFtNy_EMO34t2cwjjN63JxLs/s72-c/183639c0db702bd102ea20bb889d4af7.jpeg)
Немає коментарів: