В Івано-Франківську вперше в Україні запрацює бібліотечне онлайн-радіо. ФОТО

Сьогодні, 14 березня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету, під час якого Ганна Медвідь директор Міської централізованої бібліотечної системи розповіла про роботу в 2018 році.
За словами жінки, в єдиному фонді бібліотек станом на 1 січня 2019 року знаходиться 440948 книг та періодичних видань. Протягом 2018 року фонд вдалось збільшити на 7118 примірників, на суму 381 тис. 744 грн., пише ГК.
«Тільки за останні два роки наша робота стала активною», – зазначила Ганна Медвідь.
Як йдеться у звіті, покращити якість нових послуг допомагає проектна діяльність. Бібліотеки МЦБС є неодноразовими переможцями різних проектів, наприклад, міжнародного проекту «Бібліотечне онлайн радіо». Фінансову підтримку на реалізацію проекту надає Британська Рада в Україні. У рамках проекту наша бібліотека планує обмін досвідом з країною ЄС (Румунія) зі створення бібліотечної онлайн радіостанції.
Також з 2018 році в бібліотеці-філії №4 розпочали проект «Інклюзія в бібліотеці».
Крім того продовжують реалізовуватись проекти «Віртуальна реальність у бібліотеці» та «Майстерня дружби та позитивного настрою» (центральна бібліотека для дітей, вул. С. Бандери, «Вікно у світ» (бібліотека-філія №4, вул. Є. Коновальця, 132а та громадська організація жінок з інвалідністю «Біла тростина»).


http://frankivchany.if.ua/57824-v-ivano-frankivsku-vpershe-v-ukraini-zapratsiuie-bibliotechne-onlain-radio-foto
В Івано-Франківську вперше в Україні запрацює бібліотечне онлайн-радіо. ФОТО В Івано-Франківську вперше в Україні запрацює бібліотечне онлайн-радіо. ФОТО Reviewed by Мар'яна on березня 14, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.