На Прикарпатті подорожчали овочі, фрукти та алкоголь

За даними Державної служби статистики, інфляція у лютому становила 0,5%, з  початку  року – 1,5%, в області – 0,6% та 1,7% відповідно.
Про це повідомили в Головному управлінні статистики в Івано-Франківській області.
Приріст споживчих цін у лютому п.р. зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,1–0,5% у Запорізькій, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Житомирській, Вінницькій, Закарпатській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Волинській, Полтавській областях до 0,6–1,3% у Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Рівненській, Львівській, Сумській, Чернівецькій, Києві, Кіровоградській, Чернігівській та Харківській областях.
На споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,2%. Найбільше (на 9,1%) подорожчали овочі.
На 3,5–0,8% зросли ціни на маргарин, фрукти, хліб, твердий і м’який сири, безалкогольні напої, продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби, молоко, масло.
Водночас на 2,9–0,6% подешевшали яйця, рис, м’ясо та м’ясопродукти, олія соняшникова.
Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,6% в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 1,2%.
Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% відбулося за рахунок подешевшання скрапленого газу на 7,1%.
"Зростання цін на транспорт у цілому на 0,3% спричинено подорожчанням проїзду залізничним пасажирським транспортом на 3,0% та автомобілів на 1,9%. Разом з тим на 0,5% подешевшали паливо та мастила", - кажуть у відомстві.
У сфері зв’язку ціни зросли на 1,1%, що пов’язано з подорожчанням мобільного зв’язку на 3,2%.
http://firtka.if.ua/blog/view/na-prikarpatti-podorozhchali-ovochi-frukti-ta-alkogol

На Прикарпатті подорожчали овочі, фрукти та алкоголь На Прикарпатті подорожчали овочі, фрукти та алкоголь Reviewed by Мар'яна on березня 14, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.