Після смерті дружини впав у криницю: жахлива смерть молодого подружжя на Прикарпатті

Трагедія сталася в ніч з 8 на 9 березня в будинку на вулиці Івано-Франківська.
За інформацією начальника Калуського відділу поліції Василя Маківничука, повідомлення про жахливу трагедію в чергову частину відділу поліції надійшло 9 березня близька 9.00, інформує  "Нафтохімік-Калуш".
При виїзді оперативної групи на місце пригоди з’ясувалося, що в будинку проживали молодий чоловік, 1985 року народження, його дружина, 1987 року народження, їх малолітня дитина та батьки. Саме батько, вийшовши вночі в коридор, помітив дим з кімнати, де спало подружжя (дитина була в іншій кімнаті). Двері були закриті, а на стукіт їх ніхто не відчиняв.
Виламавши двері, батько застав тіло невістки вже без ознак життя, а син був живий і ніби дрімав. Коли ж він прийшов до тями і зрозумів, що сталася біда, побіг у двір до криниці. Чи з хвилювання від побаченого, чи з необережності, але на очах у батька він впав у криницю. Врятувати йому життя не вдалося.
Начальник Калуського відділу поліції продовжує:
"Причиною смерті молодого подружжя, найімовірніше став чадний газ. Адже, за словами батька загиблих, коли він забіг у кімнату, то побачив включеними настінний обігрівач «UFO» та електрокамін. Саме від останнього вже починали диміти пластикові деталі коляски та деяких інших речей, що були в  кімнаті."
Але більш детально про причини загорання та інші обставини трагедії буде відомо за результатами експертизи та слідчих дій, які розпочаті в зв’язку зі смертю молодого подружжя.


http://firtka.if.ua/blog/view/pislia-smerti-druzhini-vpav-u-krinitsiu-zhakhliva-smert-molodogo-podruzhzhia-na-prikarpatti
Після смерті дружини впав у криницю: жахлива смерть молодого подружжя на Прикарпатті Після смерті дружини впав у криницю: жахлива смерть молодого подружжя на Прикарпатті Reviewed by Мар'яна on березня 12, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.