В Івано-Франківську хочуть відремонтувати дитячу екологічну станцію. ФОТО

У міському бюджеті передбачили кошти для провдення ремонтних робіт в Івано-Франківській міській дитячій екологічній станції.
Приміщення екологічної станції та теплиці, де вирощують рослини, потребують ремонту.
Цього року в міському бюджеті закладено кошти, щоб розпочати приводити приміщення закладу до ладу, повідомляє прес-служба міської ради.
"Оглянули приміщення станції і стан теплиць. Ремонту тут справді не було давно і він тут дуже необхідний. Хочемо, щоб у станції також була зала для навчання, проведення різноманітних майстер-класів і семінарів. Важливо раціонально підійти до завдання, адже в період шкільних канікул екологічну станцію відвідує надзвичайно велика кількість дітей", - поділилася секретар ради Оксана Савчук.
На території дитячої екологічної станції вже 4 роки живе лелека, якого врятували діти. Птаха підібрали недалеко біля лісу в Тернопільській області. Через зламане крило лелека вже не може літати, проте чудово вживається разом із курми та півнем породи брама.
Крім того, на території екологічної станції є тераріум. Під час екскурсій діти мають можливість дізнаватися цікаву інформацію про плазунів і бачити їх наживо.http://frankivchany.if.ua/57774-v-ivano-frankivsku-khochut-vidremontuvaty-dytiachu-ekolohichnu-stantsiiu-foto


В Івано-Франківську хочуть відремонтувати дитячу екологічну станцію. ФОТО В Івано-Франківську хочуть відремонтувати дитячу екологічну станцію. ФОТО Reviewed by Мар'яна on березня 12, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.