Учительку з Прикарпаття нагородили поїздкою до Франції

Марія Лисаник, учитель французької мови калуського ліцею №2, завоювала ІV місце у III (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Французька мова».
У Будинку вчених Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відбулося урочисте відкриття ІІІ (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Французька мова». 23 вчителів французької мови з усіх регіонів України – переможці ІІ (обласних) турів – брали участь у відбірковому етапі, пройшовши тестування з фахової майстерності, виконавши методичний практикум та практичну роботу, інформує Фіртка з посиланням на "Вікна".
А дванадцять лідерів, серед яких була і калушанка Марія Лисаник, продовжили змагання у фіналі, взявши участь у конкурсних випробуваннях «Урок» та «Навчальний проект».
Роботу конкурсантів і їхні творчі здобутки оцінювало поважне журі, до складу якого входили науковці, автори підручників та представник посольства Франції. Журі очолював Георгій Крючков — завідувач кафедри романської філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор філологічних наук, професор.
Марія Лисаник, учитель французької мови калуського ліцею №2, завоювала ІV місце у III (заключному) етапі  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Французька мова».
Журі вирішило нагородити Марію Лисаник поїздкою до Франції.
Педагоги Калуша вітають відданого своїй справі, творчого, відкритого до нових знань учителя із заслуженою нагородою, йдеться в повідомленні Калуського міського методичного центру.

http://firtka.if.ua/blog/view/uchitelku-z-prikarpattia-nagorodili-poyizdkoiu-do-frantsiyi
Учительку з Прикарпаття нагородили поїздкою до Франції Учительку з Прикарпаття нагородили поїздкою до Франції Reviewed by Мар'яна on квітня 17, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.