У Калуші різко зросла вартість квитків у музеї та на виставки

Виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив нові перелік і вартість послуг, що надаються закладами культури міста Калуш. Їх не переглядали впродовж майже двох з половиною років.
Революційні зміни відбулися з переліком і вартістю послуг комунального закладу «Музейно-виставковий центр»: зараз тут надають дев’ять платних послуг, а з 1 травня – буде 22-а. Так, квиток у музей коштує 5 гривень. Ця ціна після 1 травня буде актуальною лише для студентів та учнів, а для дорослих квиток вже коштуватиме 15 гривень. Виставку раніше можна було відвідати за символічну плату – 1 гривня. З 1 травня це вже обійдеться у 10 гривень для дорослих і у 5 гривень – для студентів і учнів, інформують "Вікна".
У переліку послуг, які надає музейно-виставковий центр, зараз є така «обслуговування екскурсійних груп під час огляду експозицій, виставок (до 25 чоловік)», яка коштує 25 гривень. З 1 травня різних екскурсійних послуг буде більше, причому найдешевші – за 40 гривень. Так, групова екскурсія (25 чоловік) для дорослих буде коштувати  60 гривень, для учнів і студентів  –  40 гривень. Групова екскурсія у криївці - 100 і 50 гривень відповідно. З новинок: сімейна екскурсія (до 10 чоловік) та індивідуальна екскурсія – обидві вартуватимуть 40 гривень.
У переліку екскурсій, які з 1 травня можна буде замовити у музейно-виставковому центрі, також групова екскурсія по місту:  для дорослих це кошутватиме  100 грн за 1 годину, для дітей – 50 гривень. 
Вартість виїзної лекції для дорослих (до 25 осіб) зараз становить 50 гривень, для дітей – 20 гривень. З 1 травня ціна зросте до 100 і 50 гривень відповідно. За проведення мистецьких навчальних програм та консультацій зараз треба заплатити 10 гривень за одну особу за одну годину, з 1 травня – вже 30 гривень. А за «проведення обговорень та бесід на мистецьку тематику» треба буде заплатити 10 гривень з особи за годину – це нова послуга.
За проведення наукової та мистецтвознавчої експертизи культурних цінностей (за один аркуш А4 з одного боку) треба було заплатити 50 гривень, з 1 травня – вже 100 гривень  (а якщо  терміново, то 180 гривень). За проведення майстер-класів музейно-виставковий центр зараз справляє 10 гривень з особи за одну годину, аналогічна послуга з 1 травня обійдеться вп’ятеро дорожче – 50 гривень.  
За фотокопіювання, репродукування, ксерокопіювання, мікрокопіювання з книжок, брошур, газет, журналів, музейних експонатів, документів з фондів музеїв зараз треба заплатити 1 гривню за аркуш, з 1 травня це вже коштуватиме 3 гривні.
З нових послуг  — професійна фотозйомка в експозиції музеїв (300 гривень за годину) та професійна відеозйомка (500 гривень за годину).
Як ішлося а засіданні виконкому, за свої платні послуги музейно-виставковий центр торік заробив в межах 5 тис. гривень. Це означає, що попит на них є невеликий. І малоймовірно, що нові тарифи сприятимуть підвищенню інтересу калушан до музеїв, виставок і екскурсій.
У Калуші різко зросла вартість квитків у музеї та на виставки У Калуші різко зросла вартість квитків у музеї та на виставки Reviewed by Мар'яна on квітня 30, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.