Через негоду на Прикарпатті 15 населених пунктів повністю без світла, 19 – частково

Стихія стала причиною вимкнень електропостачання на Прикарпатті.
Як і попереджали синоптики, вночі з 20 на 21 травня майже по всій території Івано-Франківської області пройшли сильні вітри та грози з градом. Негода стала причиною знеструмлення у дев`яти районах області.
Станом на 9:00 год енергетикам вдалось стабілізувати ситуацію із вимкненнями. Наразі без електропостачання залишаються 15 населених пунктів повністю, 19 – частково.
Найбільше постраждали мешканці Богородчанського, Долинського та Тисменицького району, трохи менше негода зачепила Галицький, Калуський, Косівський, Надвірнянський, Рогатинський та Тлумацький район. Загалом негода наробила значного лиха.
Протягом ночі повністю чи частково знеструмлювались 120 населених пунктів області, але завдяки оперативним заходам, аварійні вимкнення поступово ліквідовувались. Найчастіші причини вимкнень – обриви на лініях електропередач через падіння гілок дерев, підтоплення та пошкодження на опорах та трансформаторах.
Також, у Тисменицькому та Надвірнянському районах, дві лінії залишаються вимкненими на вимогу ДСНС в Івано-Франківській області, доки рятувальники надають допомогу населенню.
«Дощ все ще не припинився, і це сповільнює роботи з ліквідації вимкнень, адже з мокрим обладнанням працювати небезпечно, - кажуть у компанії. – Ремонтні бригади філій обленерго роблять все від них залежне, щоб ліквідовувати вимкнення якнайшвидше, але дощ і вітер не вщухають, тому можливі нові підтоплення та обриви. Енергетики у всіх районах працюють в посиленому режимі».
Синоптики попереджають про збереження складних погодних умов на території області - протягом наступних двох діб збережеться шквалистий вітер, а також ймовірність грози та граду.

http://firtka.if.ua/blog/view/cherez-negodu-na-prikarpatti-15-naselenikh-punktiv-povnistiu-bez-svitla-19-chastkovo
Через негоду на Прикарпатті 15 населених пунктів повністю без світла, 19 – частково Через негоду на Прикарпатті 15 населених пунктів повністю без світла, 19 – частково Reviewed by Мар'яна on травня 21, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.