До місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло понад 194 мільйонів гривень плати за землю

Як повідомили в головному управлінні ДФС в області за чотири місяці 2019 року від платників області до місцевих бюджетів надійшло 194,4 млн грн плати за землю.
Власниками та орендарями земельних ділянок - юридичними особами до місцевої скарбниці перераховано понад 178 млн грн, а підприємцями - фізичними особами та громадянами – 16,4 млн грн.
У відомстві нагадують, що плата за землю включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший сплачують власники землі та землекористувачі, другий – орендарі земельних ділянок, як фізичні, так і юридичні особи.
Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичне перебування землі у власності або користуванні у поточному році.
http://firtka.if.ua/blog/view/do-mistsevikh-biudzhetiv-ivano-frankivshchini-nadiishlo-ponad-194-milioniv-griven-plati-za-zemliu

До місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло понад 194 мільйонів гривень плати за землю До місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло понад 194 мільйонів гривень плати за землю Reviewed by Мар'яна on травня 14, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.