В Івано-Франківську стартувала молодіжна патріотична програма «Чорний ліс 2019»

Стартувала молодіжна науково-пізнавальна патріотична програма “Чорний ліс – 2019”.
Захід відбувається вже 16-й рік поспіль в часі відзначення Дня Героїв. Школярі вирушили до табору “Лімниця”, де до кінця травня відбуватиметься вишкіл.
Цьогоріч до участі в міському етапі програми зголосились сім команд. Протягом тижня вони змагатимуться в стрільбі, орієнтуванні на місцевості, різних спортивних вправах, стройовій підготовці та навіть стрілецькій пісні та польовій кухні.
Команда-переможець представить Івано-Франківськ на обласному етапі “Чорного лісу”.
Директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешкозазначив, що дітям програма дуже подобається і щороку вони надсилають чимало відгуків про неї.
По-перше, молодь навчається працювати в команді й дуже здружується між собою. По-друге, діти потрапляють в незвичні для себе умови дикої природи й отримують навички екстремального виживання.
“Програма вже традиційна для нашого міста і щороку зголошуються нові учасники. Я тішусь, що такий патріотичний вишкіл відбувається саме в рамках відзначення Дня Героїв. Що важливо, дітям цікавий цей захід і така тематика. Тому “Чорний ліс” однозначно матиме продовження”, – підкреслив міський голова Руслан Марцінків.
http://firtka.if.ua/blog/view/v-ivano-frankivsku-startuvala-molodizhna-patriotichna-programa-chornii-lis-2019-foto
В Івано-Франківську стартувала молодіжна патріотична програма «Чорний ліс 2019» В Івано-Франківську стартувала молодіжна патріотична програма «Чорний ліс 2019» Reviewed by Мар'яна on травня 27, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.