Минулого року Івано-Франківщина отримала 223 мільйона гривень субвенцій від уряду

Щороку для покращення соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області Кабмін виділяє грошову допомогу у вигляді субвенцій.
Останні два роки Івано-Франківщина входила у список областей, які отримували найбільші суми у рамках розподілу державних субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій.
У 2017 році розмір надходжень становив 337 млн гривень, а за 2018 рік аналітики «Антикорупційної платформи» нарахували 223 млн гривень.
За ці гроші фінансувалися найрізноманітніші об’єкти – від придбання борцівських манекенів до будівництва шкіл, садків і спортивних майданчиків.
«Здебільшого таким розподілом субвенцій користуються депутати-мажоритарники, намагаючись "завести" щонайбільше субвенцій для вирішення дрібних проблем свого округу. Тому у ЗМІ все частіше можна почути про ремонт школи чи облаштування майданчика із приміткою "за сприяння народного депутата», - йдеться у повідомленні «Антикорупційної Платформи».
Для того, щоб побачити, як розпоряджаються субвенціями на Прикарпатті їх розподіл прив'язали до одномандатних виборчих округів.


http://firtka.if.ua/blog/view/minulogo-roku-ivano-frankivshchina-otrimala-223-miliona-griven-subventsii-vid-uriadu


Минулого року Івано-Франківщина отримала 223 мільйона гривень субвенцій від уряду Минулого року Івано-Франківщина отримала 223 мільйона гривень субвенцій від уряду Reviewed by Мар'яна on травня 02, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.