На Прикарпатті на 26% зменшились об’єми споживання газу

Об’єми споживання природного газу в Івано-Франківській області скорочуються. Так, за перший квартал 2019 року на Прикарпатті було спожито 238,4 млн. куб. блакитного палива, це на 25,9 % менше у порівнянні з аналогічним періодом 2018 р.
Зменшення обсягів розподілу газу відбулося за рахунок усіх категорій споживачів, інформує прес-служба «Івано-Франківськгаз».
Найбільше скорочення споживання блакитного палива спостерігається серед побутових споживачів – на 29,5%, промисловість зменшила використання газу на 13,6%,  бюджетні установи – на 13,5%.
«Якщо минулого року релігійні організації та підприємства ТКЕ збільшили споживання газу, то у 2019 році  спостерігається зворотна тенденція. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, релігійні організації  цього року спожили блакитного палива на  0,18 млн куб. м  менше (21,3%), а теплопостачальні компанії – на 5,9 млн куб. м (16,7%)», – зазначив комерційний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Віктор Кедик.
Від обсягів споживання природного газу залежить фінансування робіт по утриманню газотранспортної системи в належному стані та виконання заходів передбачених Інвестпрограмою АТ «Івано-Франківськгаз». Адже, джерелом фінансування поточної діяльності компанії, витрат на обслуговування, ремонт, реконструкцію та модернізацію газових мереж, а також на аварійно-диспетчерські і експлуатаційні служби є тарифна виручка від розподілу газу.
Так, внаслідок зменшення об’ємів споживання газу, за перший квартал 2019 року компанія недоотримала тарифну виручку у розмірі 59,5 млн грн. (без ПДВ).
Кризова ситуація із надходженням коштів поглиблюється ще й сезонністю споживання газу - коли в літній період воно значно зменшується у порівнянні із холодною порою року.

http://firtka.if.ua/blog/view/na-prikarpatti-na-26-zmenshilis-obiemi-spozhivannia-gazu
На Прикарпатті на 26% зменшились об’єми споживання газу На Прикарпатті на 26% зменшились об’єми споживання газу Reviewed by Мар'яна on травня 22, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.