31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

В останній день весни у всьому світі відзначають день проти тютюну, його проголосила Світова організація охорони здоров'я. За її даними, тютюн - найбільша причина смертності, яку можна було б відвернути.


Щорічно в світі від наслідків цієї шкідливої звички помирає близько шести мільйонів осіб. Причому, близько 10% з них - це пасивні курці, тобто ті, хто знаходяться поруч людей із сигаретами і вдихає дим.

Заходи, що проводяться в день без тютюну, спрямовані на висвітлення проблем пов'язаних із цією згубною звичкою, і впливу куріння на наше життя, обмеження торгівлі тютюновими виробами, протистояння рекламі і продукції тютюнової промисловості, пропаганду здорового способу життя.

Крім Всесвітнього дня без тютюну, в світі також проводиться Міжнародний день відмови від куріння, який було встановлено онкологічним товариством США і щорічно відзначається в середині листопада.
31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням 31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням Reviewed by Мар'яна on травня 31, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.