“День підсумків, день роздумів”: як Прикарпатський національний університет 79-річчя святкував

14 травня Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника урочисто відсвяткував 79-річчя. На викладачів і студентів чекала низка заходів.
Традиційно День Університету розпочався з Божественної Літургії за благословення. Урочисте богослужіння відбулося в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці. У ньому взяли участь новообраний ректор університету Ігор Цепенда, представники професорсько-викладацького складу, студенти та працівники, повідомляє прес-служба вишу.
Ключовою подією урочистостей стала також традиційна святкова Академія. В ній взяли участь викладачі, студенти, працівники та ветерани.
“Сьогоднішній день – це день підсумків, день роздумів. Ми радіємо з того, що маємо змогу реалізовувати дуже цікаві наукові і освітні проекти. Проекти, які роблять честь не тільки університету, а й місту, й нашому краю. Зокрема, це відновлення Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» на горі Піп Іван, який через декілька років буде не тільки найвищим науковим об’єктом України, але й Центральної Європи. Ми розпочали проект, який є новою платформою у відносинах між Україною і Польщею. Це – створення Міжнародного  центру зустрічей студентської молоді України і Польщі. Саме завдяки вашим зусиллям нам вдається  реалізовувати ці великі завдання. Тому дякую за велику працю, яку робить колектив і всім, хто нас підтримує – нашим польським партнерам, партнерам з університетів інших країн, друзям, меценатам”, – зазначив у вітальному слові голова Вченої ради університету, новообраний ректор Ігор Цепенда.
Він також нагадав про вагомий внесок колективу Прикарпатського у нещодавню перемогу Івано-Франківська в щорічній престижній премії Приз Європи. Адже почесну нагороду за активне просування європейський ідей рідне місто отримало і завдяки тісній співпраці івано-франківських та європейських університетів.
Традиційно, в День Університету, який символічно святкується у день народження Василя Стефаника, було покладено квіти до пам’ятника видатного письменника. Також вшановано пам’ять Героя Небесної Сотні, Героя України нашого студента Романа Гурика.
Святкова програма заходу супроводжувалася концертною програмою за участі студентів та викладачів Навчально-наукового Інституту мистецтв нашого університету.
Завершився День Університету студентським Кубком Сміху Прикарпаття та розважальною вечіркою.

http://galka.if.ua/den-pidsumkiv-den-rozdumiv-yak-prik/
“День підсумків, день роздумів”: як Прикарпатський національний університет 79-річчя святкував “День підсумків, день роздумів”: як Прикарпатський національний університет 79-річчя святкував Reviewed by Мар'яна on травня 15, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.