Прикарпаття продає свої товари у 88 країн

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–березні 2019 р. становили 204,3 млн дол. США, імпорту – 157,3 млн дол. США, що у порівнянні з обсягами січня–березня 2018 р. склало відповідно 88,8% та 72,3%.
Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становить 47 млн дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,30. Про це повідомляє Головне управління статистики.
Cеред  регіонів  України  за  обсягами  експорту  товарів область посіла 15 місце, імпорту – 13 місце.  
Партнерами області у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 88 країн світу.
Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Індії, Польщі, Словаччини, Чехії, Російської Федерації, Білорусі, Туреччини, Італії.
Обсяг  експорту  товарів  до  країн  Європейського  Союзу  становив 113,9 млн дол. США або 55,7% від загальнообласного обсягу експорту.
У товарній структурі експорту області значну частку займали обсяги полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, механічних та електричних машин, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості,  деревини та виробів з деревини, живих тварин, продуктів  тваринного походження, продуктів рослинного походження, мінеральних продуктів.
У  розрахунку  на  одну особу  населення  в  області  експортовано  товарів  на 148,9 дол. США (по Україні – 291,4 дол. США),  що відповідає 18 місцю серед регіонів держави.
В обсягах імпорту вагомими були надходження з Російської Федерації, Німеччини, Китаю, Польщі, Румунії, Угорщини.
З країн ЄС отримано товарів на 77,9 млн дол. США або 49,5% від  загальнообласного  обсягу  імпорту.
Серед імпортних надходжень найбільшу питому вагу займали обсяги мінеральних продуктів, механічних та електричних машин, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості. Значними були і обсяги імпорту засобів наземного транспорту, літальних апаратів, плавучих засобів, полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, недорогоцінних матеріалів та виробів з них, текстильних матеріалів та текстильних виробів. 

http://firtka.if.ua/blog/view/prikarpattia-prodaie-svoyi-tovari-u-88-krayin
Прикарпаття продає свої товари у 88 країн Прикарпаття продає свої товари у 88 країн Reviewed by Мар'яна on травня 26, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.