Наслідки негоди: на Прикарпаття річка змінила русло і тепер тече просто через село

На Прикарпатті вчора випав сильний дощ – домівки людей знову підтоплює. У Калуському районі випав град. Через це на дорогах ускладнено рух автомобілів.
До Управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області надійшло 8 повідомлень: 2 рази рятувальники виїжджали для розрізання повалених дерев; 6 повідомлень надійшло про підтоплення господарств.
Особливо вода підтопила села Бережниця та Підмихайля Новицької ОТГ, місто Калуш, частково мікрорайон Підгірки.
Про наслідки повені розповів UA: Карпати голова Новицької ОТГ Михайло Срібняк:
"Бережниця затоплена так, що ледь будинки не зносить. Люди приходять плачуть. Геть корови, свині забирають. Бо топить і все. Уже зменшилася трохи вод".
У відео Олега Яреми видно, що вода проторувала собі дорогу просто подвір'ями жителів села Бережниця. Люди — в розпачі, адже впоратися власними силами зі стихією та її наслідками не в силі.Як пишуть Вікна, село Бережниця — єдине село на Калущині, де вода не просто пошкодила дорогу, залишивши на ній величезні вирви, а повністю її знесла, — загалом 18,5 кілометра.
Окрім того, пошкоджень зазнали понад 40 км доріг на території сіл громади.
У Бережниці залишилося близько 70 метрів дороги в двох місцях, решту — ніби ніколи і не було. Для проведення відновлювальних робіт по цих позиціях — дороги, мости і берегоукріплення — потрібно ще майже 58 млн гривень.
http://firtka.if.ua/blog/view/naslidki-negodi-na-prikarpattia-richka-zminila-ruslo-i-teper-teche-prosto-cherez-selo-video

Наслідки негоди: на Прикарпаття річка змінила русло і тепер тече просто через село Наслідки негоди: на Прикарпаття річка змінила русло і тепер тече просто через село Reviewed by Мар'яна on травня 29, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.