Укрзалізниця відкрила продаж квитків на два літніх поїзда з Івано-Франківська у напрямку морських курортів України

Укрзалізниця вже відкрила продаж квитків на 18 поїздів, які в літній період курсуватимуть до популярних морських курортів України в Бердянську, Одесі, Генічеську, Миколаєві та Херсоні.
Також зараз опрацьовуються призначення інших додаткових поїздів у популярних напрямках та додаткових рейсів окремих поїздів, пише Фіртка з посиланням на офіційний сайт Укрзалізниці.

Наразі в залізничних касах та онлайн уже можна придбати квитки на 18 поїздів, які курсуватимуть у літній період відповідно до розкладів руху. Серед них і два з Івано-Франківська.
Це потяг № 243/244 Івано-Франківськ—Бердянськ (1 червня до 1 вересня щоденно) та № 232/231 Генічеськ—Івано-Франківськ (6 червня до 10 вересня по парних числах, крім 18, 20 червня).
http://firtka.if.ua/blog/view/ukrzaliznitsia-vidkrila-prodazh-kvitkiv-na-dva-litnikh-poyizda-z-ivano-frankivska-u-napriamku-morskikh-kurortiv-ukrayini

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на два літніх поїзда з Івано-Франківська у напрямку морських курортів України Укрзалізниця відкрила продаж квитків на два літніх поїзда з Івано-Франківська у напрямку морських курортів України Reviewed by Мар'яна on травня 23, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.