Через стихію у Богородчанському районі повністю призупинили навчання

Упродовж останніх кількох днів на території області не припиняються проливні дощі.
У шести районах Прикарпаття, зокрема, Долинському, Калуському, Надвірнянському, Тисменицькому, Богородчанському та Рогатинському, негода спричинила значні підтоплення кількох тисяч домогосподарств, ТОВ «Карпатнафтохім», підвальних приміщень Калуської ТЕЦ, руйнування автомобільних доріг та мостів, пошкодження газопроводів та ліній електропередач.
Про це сьогодні йшлося під час наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів ОДА та спеціалізованих служб.
Зазначалося, що на сьогодні в області підтоплено 3240 домоволодінь, зруйновано одну будівлю та два мости місцевого значення, евакуйовано 25 осіб, одна людина під час ліквідації негоди зникла безвісти. Без електропостачання опинилися 4557 споживачів. Подача природного газу припинена для 1175 абонентів.
У зв’язку зі стихією повністю призупинено навчання у Богородчанському районі.
На місцях підтоплення цілодобово працюють рятувальні бригади, надається допомога із відкачування води, відселення жителів, укріплення дамб на річках. За участю представників органів місцевого самоврядування створені комісії для надання фахової допомоги у подоланні наслідків стихії.
«Інтенсивні опади на Прикарпатті спричинили значні руйнування дорожньої інфраструктури та приватних будівель, призвели до людських жертв, - зазначив Олег Гончарук. – Хочу запевнити, що на сьогодні усі органи влади та спеціалізовані служби спільними зусиллями протистоять наслідкам негоди та надають всю необхідну допомогу постраждалим».
Слід додати, що за прогнозами синоптиків, можливе продовження випадання інтенсивних опадів у вигляді дощу. Також очікують підняття рівня води у річці Дністер на 2-3 метри.

http://firtka.if.ua/blog/view/cherez-stikhiiu-u-bogorodchanskomu-raioni-povnistiu-prizupinili-navchannia
Через стихію у Богородчанському районі повністю призупинили навчання Через стихію у Богородчанському районі повністю призупинили навчання Reviewed by Мар'яна on травня 21, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.