У Калуській парафії започаткували щорічні прощі до Гошева

У Світлу суботу майже дві сотні парафіян церкви святого Андрія Первозванного, що в Калуші, молилися на Ясній Горі.
Цього дня з ініціативи настоятеля храму о. Миколи Крушеца, відбулася перша парафіяльна проща до Гошева, інформу прес-служба УГКЦ.
Серед прочан були парафіяни різного віку, молодь з особливими потребами парафіяльного «Карітасу», члени християнської громадської організації «Українська молодь – Христові», парафіяльний хор. Незважаючи на дощову погоду, цілими сім’ями калушани приїхали на Ясну Гору, щоб у такий спосіб скласти подяку Матері Божій за усі ті ласки й щедроти, якими Вона усіх обдаровує.
У храмі Преображення Господнього разом із «Матерями в молитві» молилися вервицю, яка є традиційною перед кожною Святою Літургією на парафії святого Андрія Первозванного. Прочани взяли участь у Божественній Літургії, яку відслужили о. Тарас Цюпин і о. Микола Крушец, приступили до Святих Таїнств Сповіді і Євхаристії, отримали апостольське благословення, яке їм уділив о. Тарас.
Усі спільно молилися до Гошівської ікони Божої Матері Марії, щиросердечно дякуючи за все, що посилає нам.
Отець Микола Крушец вважає, що варто такі парафіяльні прощі зробити традиційними. Парафіяни підтримали свого духовного наставника в тому, щоб щороку в першу суботу травня зорганізовувати їх.

http://firtka.if.ua/blog/view/u-kaluskii-parafiyi-zapochatkuvali-shchorichni-proshchi-do-gosheva
У Калуській парафії започаткували щорічні прощі до Гошева У Калуській парафії започаткували щорічні прощі до Гошева Reviewed by Мар'яна on травня 09, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.