"Вони жартують з нашими життями": у Франківську іноземні студенти ІФНМУ вийшли на протест

Сьогодні, 27 травня, в Івано-Франківську студенти-іноземці з ІФНМУ вийшли на акцію протесту під стінами свого університету.
Вони виступають проти несправедливості при здачі фінального іспиту КРОК-2, повідомляє  ГК.
За словами студентів, на екзамені майже не було заявлених наперед для підготовки тем, але було багато питань, яких вони взагалі не вчили і які відносяться до інших розділів медицини.
"Задавати нам питання з гігієни і екології – несправедливо. Ми вивчали ці речі загалом, а на КРОКу були дуже складні питання. Це несправедливо”, – розповів Ісільдор Опара, студент-медик шостого курсу.
Викладачі ІФНМУ вийшли під стіни університету та намагались переконати студентів піти на переговори з дирекцію. Але студенти не погодились і вимагають зниження прохідного балу на іспиті, який вже склали.
“Це було нечесно. Вони жартують з нашими життями. Так не можна”, – сказав інший студент, Осей Бонсу.

http://firtka.if.ua/blog/view/voni-zhartuiut-z-nashimi-zhittiami-u-frankivsku-inozemni-studenti-ifnmu-viishli-na-protest-foto
"Вони жартують з нашими життями": у Франківську іноземні студенти ІФНМУ вийшли на протест "Вони жартують з нашими життями": у Франківську іноземні студенти ІФНМУ вийшли на протест Reviewed by Мар'яна on травня 27, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.