Студентка Медичного коледжу ІФНМУ здобула призове місце у конкурсі "Краща медична сестра"

21 травня у приміщенні Івано-Франківського базового медичного коледжу відбувся щорічний конкурс "Краща медична сестра".
У ньому взяли участь переможці першого етапу з трьох медичних коледжів регіону.
Завдання складалося з 2 турів: - вирішування тестових завдань, ідентичних завданням ліцензійного інтегрованого іспиту Крок М. Сестринська справа; - виконання двох практичних навичок протягом 15 хвилин із дисциплін медсестринство в хірургії, медсестринство в педіатрії і медсестринство у внутрішній медицині та основи медсестринства.
Даний конкурс проводиться вчетверте.
Завідувач сестринським відділенням Галина Гвоздецька стверджує, такого роду заходи сприяють тісній співпраці між медичними коледжами нашого регіону. Крім того, "Краща медична сестра" - це загальноукраїнський конкурс.
"Він включає 3 етапи, внутрішньоуніверситетський, де вибирають кращих переможців. Далі йде регіональний, між медичними коледжами регіону, - наголошує Галина Гвоздецька.
Переможець регіонального вже бере участь у всеукраїнському конкурсі, який проводиться на базі Київського медичного коледжу ім. Гаврося".
Оцінювали роботу члени журі, до складу якого входили: завідувач сестринським відділенням ІФНМУ Галина Гвоздецька, викладач з медсестринства та педіатрії Богдана Павликівська,  викладач з медсестринства в хірургії Володимир Гудивок, та медсестринства у внутрішній медицині Анна Грушецька.
Так, 3 місце здобула студентка 4 курсу Івано-Франківського медичного коледжу Зоряна Гулька. Дівчина каже, на підготовку до конкурсу мала  тільки місяць часу. Основний акцент робила на повторенні алгоритму дій, щоб не припускатись помилок та не забути ніяких нюансів. 
 "Найскладніше було зібратися та заспокоїтися. Однак, викладачі постійно підтримували мене, казали не переживати", - пригадує студентка.
Дівчина планує й надалі продовжувати навчання. Однак, вже на базі ІФМНУ. Адже перемога у конкурсі, запевняє Зоряна, дала їй поштовх до нових звершень. А також пробудила бажання до саморозвитку.

http://firtka.if.ua/blog/view/studentka-medichnogo-koledzhu-ifnmu-zdobula-prizove-mistse-u-konkursi-krashcha-medichna-sestra

Студентка Медичного коледжу ІФНМУ здобула призове місце у конкурсі "Краща медична сестра" Студентка Медичного коледжу ІФНМУ здобула призове місце у конкурсі "Краща медична сестра" Reviewed by Мар'яна on травня 28, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.