Калуська міська рада виділить кошти благодійним фондам, які діють при храмах

Гуманітарна комісія Калуської міської ради погодила проект рішення про виділення коштів благодійним фондам у 2019 році.
Зокрема, фінансування пропонується виділити Калуському християнсько-католицькому фонду «Любов і Милосердя — Карітас», що діє при церкві святого Архистратига Михайла УГКЦ, — 100 тис. гривень та собору Святих землі Української ПЦУ — 50 тис. гривень. Кошти підуть на благодійні обіди для малозабезпечених, знедолених та потребуючих сімей  Калуша, інформує Фіртка з посиланням на"Вікна".
Про виділення саме таких сум цим благодійним фондам було відомо ще наприкінці минулого року, коли Калуська міська рада затверджувала програму розвитку місцевого самоврядування на 2019 рік. Зокрема, на підтримку розвитку громадянського суспільства (діяльність неурядових громадських організацій, релігійних громад та творчих колективів) у проекті програми було передбачено 340 тис. гривень:  240 тис. гривень заклали для підтримки релігійних організацій, громадських організацій і творчих колективів  і 100 тис. гривень – благодійному фонду «Карітас» на харчування.
На благодійній кухні при церкві щодня харчуються чотири десятки калушан
Однак, з’ясувалося, що була пропозиція від православної церкви виділити на організацію харчування 50 тис. гривень, але до проекту програми її не включили. Тож, на голосування винесли дві пропозиції: забрати з програми 100 тис. гривень для Карітасу або ж додати 50 тис. гривень для православної церкви. Тоді рада підтримала другий варіант.
На розвиток місцевого самоврядування у поточному році за відповідною програмою передбачено понад  7,6 млн гривень.

http://firtka.if.ua/blog/view/kaluska-miska-rada-vidilit-koshti-blagodiinim-fondam-iaki-diiut-pri-khramakh
Калуська міська рада виділить кошти благодійним фондам, які діють при храмах Калуська міська рада виділить кошти благодійним фондам, які діють при храмах Reviewed by Мар'яна on травня 22, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.