На Прикарпатті затримали директора інституту, який вимагав у студентки хабар за здачу курсової

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичному одержанні хабарів директора інституту одного із закладів вищої освіти Прикарпаття.
Оперативники спецслужби встановили, що доцент налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від студентів вишу за успішне складання сесії.
Правоохоронці затримали директора інституту в робочому кабінеті під час одержання чотирьох тисяч гривень від студентки за «проходження практики» та «захист курсової роботи».
Під час обшуку в кабінеті також виявлено інші кошти, отримані доктором юридичних наук від протиправної діяльності.
У межах кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.


http://firtka.if.ua/blog/view/na-prikarpatti-zatrimali-direktora-institutu-iakii-vimagav-u-studentki-khabar-za-zdachu-kursovoyi-foto


На Прикарпатті затримали директора інституту, який вимагав у студентки хабар за здачу курсової На Прикарпатті затримали директора інституту, який вимагав у студентки хабар за здачу курсової Reviewed by Мар'яна on травня 14, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.