В Івано-Франківську розпочав свою роботу Архієпархіальний медіа-центр.

21 травня, в Архієпархіальному Управлінні відбулась зустріч представників засобів масової інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, яку очолив Митрополит Володимир Війтишин.

Розпочались збори молитвою та вступним словом Архієрея, який наголосив на важливості в теперішній час подання правдивої інформації. 
Також Владика звернув увагу на місію та значення медіа в сьогоденні, цим самим заохотивши до щоденної ревної праці, повідомляє Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.
Окрім того, у зустрічі також взяли участь прот. Степан Балагура – Судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії та о. Віталій Максимів, Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії. 
Згодом Владика Володимир повідомив присутніх про нещодавно виданий декрет, в якому беручи до уваги розвиток підрозділів Департаменту суспільної комунікації (медіа-центру), було призначено Керівником даного департаменту о. Івана Стефурака.
"З огляду на вакантність уряду Керівника департаменту, керуючись нормою канону п. 1 ККСЦ, іменуємо тебе, всечесний отче Іване, Керівником департаменту суспільної комунікації (медіа-центру) Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ терміном на п'ять років", – йдеться в декреті.
Додамо, що комунікація працівників центру буде відбуватися на щотижневих планових зустрічах департаменту.
На завершення засідання, учасники обговорили актуальні питання, що стосуються покращення ефективності роботи кожного з відділів та подали свої пропозиції для вирішення проблематики даного питання.
http://frankivchany.if.ua/misto/59352-v-ivano-frankivsku-rozpochav-svoiu-robotu-arkhiieparkhialnyi-media-tsentr-foto


В Івано-Франківську розпочав свою роботу Архієпархіальний медіа-центр. В Івано-Франківську розпочав свою роботу Архієпархіальний медіа-центр. Reviewed by Мар'яна on травня 24, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.