Наступного тижня у Франківську стартує фестиваль "Сеанс міського сканування"

"Сеанс міського сканування" розпочнеться в Івано-Франківську 21 травня і триватиме до 14 липня.
У рамках заходу відбудеться мистецька резиденція "Ми ніколи не самі", "Симпозіум", публічна та музична програма, інформує Бліц-Інфо.
Співзасновниця та кураторка лабораторії MetaLab Анна Пашинська, розповідає, що на участь в мистецькій резиденції надійшла велика кількість заявок з усього світу.
"Для участі у мистецькій резиденції ми відібрали з 99 заявок міжнародних та українських кураторів 10. Вони проведуть аналіз району довкола заводу "Промприлад" та разом із місцевими мешканцями реалізують десять проектів", - розповідає співзасновниця.
Наступним етапом, за словами Пашинської, стане відбір учасників з-поміж франківських студентів архітекторів і дизайнерів та проведення 10 воркшопів. З 10 червня група дизайнерів та місцевих майстрів сконцентруються на території довкола "Промприладу" - на воркшопах вони спроектують експериментальний простір, розроблять економічну модель для його подальшого функціонування. Згодом там збудують та запустять в роботу експериментальний цех, де відбуватимуться публічні події та воркшопи.
Архітекторка, експертка MetaLab Анна Кузишин зазначає, що 11-14 липня відбудеться кульмінація фестивалю — насичена відкрита "Публічна програма", "Симпозіум" та вечірки від "Музичної програми".
"У ці чотири дні заплановані інсталяції, виставки та презентації результатів воркшопах, резиденцій, тури по району. А вночі будуть рейвові вечірки та концерти за участі музикантів та ді-джеїв з усієї країни", - ділиться Кузишин.
http://firtka.if.ua/blog/view/nastupnogo-tizhnia-u-frankivsku-startuie-festival-seans-miskogo-skanuvannia

Наступного тижня у Франківську стартує фестиваль "Сеанс міського сканування" Наступного тижня у Франківську стартує фестиваль "Сеанс міського сканування" Reviewed by Мар'яна on травня 14, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.