На Прикарпатті негода засипала камінням село

Силою великого потоку річки у Старому Угриневі вода нанесла каміння на пів села.
Про це поідомили у соцмережі, передають "Вікна". Сільський голова Тарас Федорів у коментарях зазначив:
"Це не русло річки, і навіть не близько. Це людські подвір"я і городи!".
Тарас Федорів також зазначив, що хрест, який наприкінці 80-их врятували від комуни, не постраждав:
"Це фото з моєї рідної Загори в Старому Угринові. Колись давно у сусідній загороді, при самій дорозі стояв офірний Хрест. Прийшла комуна - і змусили Хрест з вулиці забрати. Але вже покійний тепер сусід - Ярослав Перегіняк - переніс його позаду хати і зберіг! Через якийсь час... Комуна ще "дриґалась", але вже в конвульсіях, десь наприкінці 80-их господар повернув Хрест на старе місце - біля дороги! Минали роки... І от останніми днями хата і господарство, де жили Перегіняки, а тепер господарює Анастасія Оленюк /сестра Ярослава/ зазнали жахливих ударів стихії: раптові зливи і потічок за кілька метрів від споруд призвели до затоплення, замулення мало не попід вікна хати, руйнувань всього іншого... Але подивіться на світлину!"
Тарас Федорів також зазначив, що тільки біля хреста немає ні каміння, ні намулу:
"Паркан знесений і поламаний водою, засипаний камінням майже до того місця, де стоїть Хрест, а місце перед ним - місце практично незачеплене! І штахетник стоїть! І Хрест ні замулений, ні пошкоджений! Півтора метра вище Хреста - каміння, позаду - те саме, на дорозі за огорожею - нанесено гірку мулу і шутру, а біля самого Хреста - НІЧОГО! Може хтось скаже - випадковість... А я хочу думати, що є таки Сила Божа!"
http://firtka.if.ua/blog/view/na-prikarpatti-negoda-zasipala-kaminniam-selo-foto-video

На Прикарпатті негода засипала камінням село На Прикарпатті негода засипала камінням село Reviewed by Мар'яна on травня 26, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.