Дерев’янко назвав перші кроки, які має задекларувати новий Президент і втілити Верховна Рада

Дерев’янко привітав українців із призначенням дати інавгурації новообраного Президента на 20 травня та назвав перші кроки, які має задекларувати Президент та втілити Верховна Рада: зняття депутатської недоторканності, новий закон про вибори, запровадження цифрової держави. 
Про це він сказав на брифінгу в четвер у Верховній Раді.
«Вже ми маємо розуміння, коли закінчиться ця епоха жадібності, мародерства і корупції. 20 травня у нас є шанс відкрити новий етап початку змін. Оскільки ця Верховна Рада, а саме певні її представники, максимально затягували можливість проведення інавгурації, то інавгурація 20 травня – це також маленька перемога», - сказав Дерев’янко.
Він висловив сподівання, що під час інавгураційної промови від президента Зеленського українці почують те, що було в його президентській програмі, більшість з пунктів якої співпадають з програмою партії «ВОЛЯ», з якою вона йшла на президентські вибори.
«Важливо, щоб Верховна Рада, не втрачаючи темп, також прийняла законодавство, яке стосується зняття депутатської недоторканності, нових правил виборів до парламенту за відкритими партійними списками, за пропорційною системою, забороною політичної реклами, зменшенням прохідного бар’єру, а можливо навіть із формуванням блоків для того, що ми могли обрати нову Верховну Раду, максимально оновлену, максимально очищену від представників олігархів і різних корупційних груп», - сказав Дерев’янко.
Він також додав, що необхідно швидко втілювати запровадження цифрової держави, якісного Інтернету по всій Україні, щоб держава стала сервісом для кожного українця.
«Мова йде про запровадження нової економіки з радикальною зміною податкової системи, легалізацією всіх видів економічної діяльності, реальним захистом права власності. Тобто про реальні зміни і реформи, які, на превеликий жаль, 4-5 років не відбувалось. Ми очікуємо, щоб старт цих зміно почався», - підкреслив Юрій Дерев’янко.
Він додав, що якщо Верховна Рада за короткий період часу не буду спроможна зняти депутатську недоторканість чи прийняти новий закон про вибори, то треба якнайшвидше перезавантажувати її, щоб реальні зміни розпочались.
Нагадаємо, у четвер Верховна Рада України призначила інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського на 10:00 20 травня. Сам Зеленський наполягав на інавгурації 19 травня.
Дерев’янко назвав перші кроки, які має задекларувати новий Президент і втілити Верховна Рада Дерев’янко назвав перші кроки, які має задекларувати новий Президент і втілити Верховна Рада Reviewed by Мар'яна on травня 17, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.