Як один челендж може змінити екологічну свідомість: Дзвиняцька ОТГ запроваджує роздільне сортування відходів

У понеділок, 27 травня у Дзвиняцькому ліцеї для учнів шкіл громади та молоді презентували проект «Zero Waste School. Дзвиняч», який реалізовується спільно з Молодіжною радою Дзвиняцької ОТГ.
Завдяки цій молодіжній ініціативі громада поповнила когорту тих, хто дбає про екологію у своїх населених пунктах та запроваджує роздільний збір сміття. Команда активістів поділилася досвідом запровадження сортування відходів з учнями закладів освіти ОТГ під час презентації в ліцеї.
Учнів навчали як правильно сортувати пластик, папір, скло, метал та небезпечні відходи, залучили до вправ «Активні громадяни», що сприяло більшому розумінню даної проблеми, згуртованості та залученню однодумців і послідовників.
А Молодіжна рада в знак підтримки та мотивації до втілення набутих знань подарувала кожному закладу освіти громади сортувальні баки для роздільного збирання відходів. Усі ці знання команда Дзвиняцького ліцею в складі п’яти осіб набула під час освітньої програми з сортування сміття #ZeroWasteSchool, організованої Фундацією Кличко за підтримки Кока-Кола в Україні 12-14 травня в Києві. А поштовхом до реальних дій став всесвітній челендж #trashtag, до якого Дзвиняцька молодіжна рада і активісти приєднались у День довкілля 21 квітня цього року. Зокрема, на території громади було ліквідовано кілька стихійних сміттєзвалищ на околиці сіл ОТГ, прибрано придорожні канави, пам’ятні місця та території закладів освіти.
«Приємно, що мешканці громади проявили згуртованість та екологічну свідомість, - розповідає одна з ініціаторок проекту голова молодіжної ради Дзвиняцької ОТГ Богдана Беспалько, - Хотілось подякувати найактивнішим учасникам їм подарували торт від Молодіжної ради. Нехай маленька, але подяка і мотивація для подальших дій».
Ідею втілення екопроекту Молодіжною радою активно підтримав голова Дзвиняцької ОТГ Микола Волочій, адже якщо ініціатива йде від мешканців, то результат буде значно кращим. Відтак до проекту долучилися заклади освіти і небайдужі мешканці громади. Надалі у громаді планують поширювати практику сортування відходів, створювати більше спеціальних майданчиків з контейнерами для різних типів відходів.

http://firtka.if.ua/blog/view/iak-odin-chelendzh-mozhe-zminiti-ekologichnu-svidomist-dzviniatska-otg-zaprovadzhuie-rozdilne-sortuvannia-vidkhodiv-foto
Як один челендж може змінити екологічну свідомість: Дзвиняцька ОТГ запроваджує роздільне сортування відходів Як один челендж може змінити екологічну свідомість: Дзвиняцька ОТГ запроваджує роздільне сортування відходів Reviewed by Мар'яна on травня 29, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.