Майстер-класи, розважальна програма та зариблення міського озера: Франківців запрошують на святкування Дня Дністра

В суботу, 25 травня в парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка відбудеться грандіозне святкування Міжнародного Дня Дністра.
На кілька годин міський парк перетвориться у фестивальне містечко де кожен зможе знайти для себе цікаві розваги, пізнавальні майстер-класи, веселі флешмоби та багато іншого.
Розпочнеться святкування о 10.30 в галереї Бастіон з відкриття виставки фотографій Всеукраїнського конкурсу «Дністер - ріка життя і краси» та виставки картин художника імпресіоніста Данила Гулько.
А вже об 11:00 на міському озері стартують змагання з веслування на байдарках і каное на «Кубок Дністра». О 12.45год  кожен охочий зможе долучитися до акції з зариблення міського озера.
Варто зауважити, що під час фестивалю відбуватимуться лабораторні майстер-класи. Зокрема можна буде спробувати визначити жорсткість води, наявність у ній фосфат-іонів.
О 13:30 розпочнеться розважальна програма під час якої відбудеться показ сучасного жіночого одягу з елементами стародавньої вишивки, виступи мистецьких, фольклорних колективів та заслуженого артиста Павла Доскоча.
Окрім того, організатори подбали й про найменших учасників святкування. Зокрема підготували для дітей цікаву розважальну програму, численні конкурси, призи та багато іншого. На завершення свята відбудеться дитячий флешмоб.

http://firtka.if.ua/blog/view/maister-klasi-rozvazhalna-programa-ta-zariblennia-miskogo-ozera-frankivtsiv-zaproshuiut-na-sviatkuvannia-dnia-dnistra
Майстер-класи, розважальна програма та зариблення міського озера: Франківців запрошують на святкування Дня Дністра Майстер-класи, розважальна програма та зариблення міського озера: Франківців запрошують на святкування Дня Дністра Reviewed by Мар'яна on травня 23, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.