За невчасну оплату прикарпатцям нараховуватимуть пеню та відключатимуть світло боржникам

Уже з 21 травня відповідно до норм нового Закону «Про житлово-комунальні послуги» боржникам за комунальні платежі, в тому числі і за електроенергію, почали нараховувати перші стягнення за прострочення платежів.
Також з 21 травня постачальник електроенергії має право розпочинати процедуру припинення електропостачання через заборгованість. Постачальники радять прикарпатцям оплачувати рахунки вчасно, щоб не опинитись під ризиком заплатити більше чи навіть знеструмлення.
За даними енергопостачальної компанії ТОВ «Прикарпатенерготрейд» з 560 тис. побутових споживачів електроенергії Івано-Франківщини 80 тисяч не оплачують рахунки вчасно. Таких боржників чекає пеня або ж навіть вимкнення електроенергії. Оскільки згідно з законом пеня нараховуватиметься на весь наявний борг від початку 2019 року, то це означає, що навіть якщо за неоплату припинять електропостачання, постачальник все ще нараховуватиме пеню допоки борг не буде сплачено.
Законодавець запровадив такі заходи, щоб стимулювати клієнтів оплачувати надані послуги без затримки, адже чим більше споживачів не оплатить рахунки, тим важче буде постачальникам розрахуватись із ДК «Енергоринок» за попередньо закуплену електроенергію та придбати її для споживачів на наступний місяць.
Вчасна та проведена в повному обсязі оплата за електроенергію – це обов’язок клієнта. Якщо до 20 числа клієнт не здійснює оплату рахунку, ми маємо право нараховувати пеню на старий борг, а також вимкнути світло, щоб заборгованість не збільшувалась. Зі свого боку, ми робимо все можливе, щоб наші клієнти мали змогу заплатити вчасно: вдосконалюємо наші сервіси для оплати, збільшуємо кількість каналів отримання інформації щодо стану розрахунків, постійно нагадуємо про необхідність оплачувати рахунки. Вам залишається лише вибрати найзручніший для себе сервіс.
Для того, щоб не залишитись без світла та не переплачувати за нього, важливо пам’ятати, що оплата за електроенергію повинна здійснюватись до 20 числа місяця наступного за звітним. При цьому, оплата вважатиметься проведеною вчасно, якщо кошти зарахують на рахунок постачальника не пізніше 20 числа. Тому, щоб спати спокійно, краще оплатити рахунок ще раніше. Бо навіть, якщо пеня й невелика – лише 0,01%, то можливість залишитись без електропостачання викликає серйозне занепокоєння .
Щоб не проґавити терміни оплати радимо користуватись сервісами для оплати, що дозволяють одразу й бачити дані про свій особовий рахунок:
Найпопулярніший з них – «Персональний кабінет» на сайті https://my.pret.com.ua/
Інтернет-банкінг «Приват 24» та Monobank, де можна налаштувати сповіщення, які щомісяця нагадуватимуть про необхідність оплачувати рахунки. Якщо клієнт хоч раз оплачував за електроенергію за допомогою цих додатків, то сума до оплати надходить у додаток автоматично, щойно клієнт подасть показник лічильника.
Автосписання з рахунків у веб-банкінгу «ПриватБанк» та «Ощадбанк», яке вноситиме платіж щомісяця без вашого втручання.
Також дізнатись суму до оплати можна після 10 числа у терміналах, відділеннях «Укрпошти» та банків, вказавши номер особового рахунку , а також у кол-центрі ТОВ #Прикарпатенерготрейд за номером (067) 50-40-200, (066) 50-40-200 або (0342) 59-45-50.

http://firtka.if.ua/blog/view/za-nevchasnu-oplatu-prikarpattsiam-narakhovuvatimut-peniu-ta-vidkliuchatimut-svitlo-borzhnikam
За невчасну оплату прикарпатцям нараховуватимуть пеню та відключатимуть світло боржникам За невчасну оплату прикарпатцям нараховуватимуть пеню та відключатимуть світло боржникам Reviewed by Мар'яна on травня 29, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.