На Івано-Франківщині нацгвардійці борються з наслідками розливу гірської річки

Військовослужбовці Національної гвардії України допомогли жителям Івано-Франківської області в ліквідації наслідків розливу річки Лімниця, повідомляє прес-служба Західно територіального управління Національної гвардії України.
За допомогою до нацгвардійців звернулося керівництво Калуської РДА з проханням про сприяння в усуненні наслідків розливу річки Лімниця.
"Коли ми прибули на місце, то побачили, що річка вже майже дісталася деяких будівель, тому, не гаючи часу, ми приступили до роботи. Військовослужбовці набивали великі мішки блоками і піском. Інші тягали дерева і робили основу укріплення берега, далі наповнені мішки встановлювали на складену дерев'яну основу. Під час роботи було помітно, що рівень води постійно піднімається на півметра кожні півгодини. Також, на місці постійно перебувало керівництво району"- йдеться в повідомленні прес-служби Західного ТУ НГУ.
Спільно з місцевими жителями нацгвардійці зміцнили значну частину розмитого берега річки, тим самим запобігли подальшому вимиванню грунту і зміщення в річку одного з будинків.
Роботи з укріплення берегів річки досі тривають.
http://firtka.if.ua/blog/view/na-ivano-frankivshchini-natsgvardiitsi-boriutsia-z-naslidkami-rozlivu-girskoyi-richki

На Івано-Франківщині нацгвардійці борються з наслідками розливу гірської річки На Івано-Франківщині нацгвардійці борються з наслідками розливу гірської річки Reviewed by Мар'яна on травня 02, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.