Прикарпатські боксери тріумфально виступили на Чемпіонаті України з боксу серед старших школярів

Ivano-Frankivsk Regional Boxing Team успішно виступила на Чемпіонаті України з боксу серед старших школярів 2003-2004рр.н., що проходив з 20 по 25 травня у місті Бориспіль.
Так 1-ше місце виборов Заяць Іван (СК «Ринг», СДЮШОР, м. Івано-Франківськ, тренер: Мушій Віталій ).
2-е - Розвадовський Андрій (СК «СПЗ», СДЮШОР, м. Івано-Франківськ, тренер: Мерінов Віталій).
3-місце - Куриляк Станіслав (СК «Локомотив», м. Коломия, тренер: Ніньовський Михайло); Кулініч Ілля (СК «Едельвейс», м. Надвірна, тренери: Григоришак Віктор, Мартинюк Назар, Вінтоняк Тарас), Декрет Ілля (СК «Едельвейс», м. Надвірна, тренери: Григоришак Віктор, Мартинюк Назар, Вінтоняк Тарас).
«Дуже хороші враження від організації змагань, хлопці проявили себе з найкращої сторони, ніхто не здавався, що дало змогу досягнути високих результатів. Висловлюємо подяку місцевим Департаментам освіти та науки та Паранюку Ярославу за сприяння в організації поїздки», - розповідає старший тренер команди, президент Федерації боксу Івано-Франківська Віталій Мерінов.
http://firtka.if.ua/blog/view/prikarpatski-bokseri-triumfalno-vistupili-na-chempionati-ukrayini-z-boksu-sered-starshikh-shkoliariv-foto
Прикарпатські боксери тріумфально виступили на Чемпіонаті України з боксу серед старших школярів Прикарпатські боксери тріумфально виступили на Чемпіонаті України з боксу серед старших школярів Reviewed by Мар'яна on травня 27, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.