В Івано-Франківську у машину під час руху поцілили банкою з варенням

В Івано-Франківську на вул. Залізнична невідомі жбурнули банку з варенням у машину.
Про інцидент повідомив франківський художник Ігор Роп'яник на своїй сторінці у соцмережі.
"Послухайте, яка сталася пригода. Їде моя донька з Богданчиком по Залізничній вулиці, зупиняється перед виїздом на Незалежності на червоне світло світлофора і раптом... шалений удар у лобове скло і все заливається кров'ю! Шок! За кілька секунд оговтується і розуміє, що трапилось: хтось із вікна восьмиповерхового будинку жбурнув повний слоїк варення. Просто випасти не міг, бо упав би на тротуар. Кинули навмисне, на що вказує траєкторія польоту", - йдеться у дописі.
Чоловік зазначив, що одразу викликали поліцію, втім чекати правоохоронців довелося довго.
"Дуже розчарувала поліція. Після години чекання ми зателефонували до них вдруге. Сказали ще чекати. За той час, поки очікували, дві патрульні машини проїхали повз, але їх це не цікавило. А потім самі зателефонували й питають: "Ми ще вам потрібні?". "Звісно, потрібні!" - у доньки вже здавали нерви.
Одна з мешканок будинку, латвійка з Риги, яка винаймає тут квартиру, бо має у Франківську бізнес, спостерігала за усім, і вже й сама не витримала: "Що це у вас за поліція?! - обурювалась. - У нас би за одну хвилину вже приїхала б! Давайте ще я їм подзвоню!".
Нарешті приїхало аж три машини! Порозпитували, поспівчували, а поліціянтка, яка писала протокол, втішила, мовляв, добре, що то не людина впала, бо не тільки скло, а ще й амортизатори пошкодила б"... Словом, будьте уважні, дивіться вгору, йдучи містом, бо хто-зна, що може прилетіти в голову...", - пише Ігор Роп'яник.
http://firtka.if.ua/blog/view/v-ivano-frankivsku-u-mashinu-pid-chas-rukhu-potsilili-bankoiu-z-varenniam-foto
В Івано-Франківську у машину під час руху поцілили банкою з варенням В Івано-Франківську у машину під час руху поцілили банкою з варенням Reviewed by Мар'яна on травня 15, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.