Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів

SoftServe запускає перший в Івано-Франківську SoftServe Social Incubator - інноваційну навчальну програму для реалізації соціальних ІТ-проектів щодо розвитку міського простору та покращення життя мешканців міста.
До участі в Програмі запрошуються розробники, волонтери, працівники НГО, стартапу, студенти технічного напрямку. Інкубатор покликаний надати знання, необхідні для реалізації проекту та подальшої роботи з ними.
Учасники пройдуть серію тренінгів та воркшопів з product- і project-менеджменту, маркетингу, SMM, особливостей реалізації соціальних проектів, роботи з грантами тощо.
«SoftServe Social Incubator в Івано-Франківську – це перший подібний проект компанії. Ми прагнемо зібрати авторів ідей перспективних соціальних проектів з ІТ-складовою і допомогти їх реалізувати, аби зробити життя в нашому місті комфортнішим. Очікуємо сильних учасників, які чітко розуміють мету свого проекту, його аудиторію та вплив на суспільство. Для нас це можливість не лише поділитися експертизою компанії, але й вибудувати спільноту соціально активних, небайдужих іванофранківців, які змінюватимуть місто на краще», - зазначає Любомир Ходак, директор розробницького центру SoftServe в Івано-Франківську.
Щоб подати заявку на участь у SoftServe Social Incubator, необхідно до 20 травня заповнити форму за посиланням та надати детальний опис свого проекту. Подавати можна як індивідуальний проект, так і від команди до 3 учасників.
Серед усіх претендентів кваліфіковане журі обере до 5 проектів, автори яких отримають запрошення на участь в Інкубаторі.
Навчання триватиме 1,5 місяці (кінець травня - червень). Зустрічі учасників відбуватимуться двічі на тиждень в офісі компанії SoftServe.
Усі організаційні витрати покривають організатори проекту.
Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів Reviewed by Мар'яна on травня 09, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.