У Франківську обрали зіркові обличчя "Star Face of the Season s’s 2019"

Для поціновувачів справжнього естетичного задоволення – Центр краси та моди «Star Face Family» провів єдиний в Україні захід, який протягом 13 сезонів спростовує всі уявлення про стандартність та шаблонність модних заходів.


Іміджевий конкурс краси та моди «Star Face of the Season s’s 2019» відбувся 25 травня у концертному холі «Platinum».
«Star Face of the Season s’s 2019» наймасштабніший за всю історію – цього сезону на захід завітало понад 700 гостей. Найкращі чоловіки, дівчата та діти взяли участь у SFS та SFS KIDS.
На заході продемонстрували колекції одягу жіночих дизайнерів та бутиків: «Lelitka», «Iswear», «221b Store», «Оптика твого міста», «New You», «Name», «Coco’s», «Voronin», «Vona».
Цього разу вартий уваги той факт, що вперше за всю історію «Star Face of the Season» організував перший сезон дитячої лінії – SFS KIDS, де свої колекції показали такі бренди, як «Оптика твого міста», «Pink», «Avocado», «Kaktus», «Lelitka», «Yes Kids».
"Нашою основною місією є прищеплення естетики у сфері культури, мистецтва та моди; формування смаку у суспільстві; популяризація кращих модних тенденцій; залучення молоді до активного та здорового способу життя; розвиток та наближення української модної індустрії до європейського рівня", - кажуть організатори.


http://firtka.if.ua/blog/view/u-frankivsku-obrali-zirkovi-oblichchia-star-face-of-the-season-ss-2019-foto
У Франківську обрали зіркові обличчя "Star Face of the Season s’s 2019" У Франківську обрали зіркові обличчя "Star Face of the Season s’s 2019" Reviewed by Мар'яна on травня 26, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.