Прикарпатські поліцейські утилізували 53 одиниці зброї, що були доказами у кримінальних провадженнях
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7F8z7hdLwOSSIWAhsmTsnx5cKqCH9KD0gB0CmMftlfLhraKS1Ht2BkRsPMZu3YXe5bmX3Br90dR-ILyp1g3OCvkCMnr5mLilS_h5nNs3JnqApOfNuKT3Q-ZlWQobHh5OBI0n9OQW7z6kJ/s320/9eb8d813d5b8be0fa698482b0341befc.jpeg)
На території приватного підприємства «Калуш ЛИТВО», у плавильній печі поліцейські знищили 53 одиниці зброї. Йдеться про знищення шляхом переплавлення, зокрема, мисливських рушниць, газової, саморобної та холодної зброї. Про це повідомляють в пресслужбі поліції області.
Процес знищення відбувся під наглядом спеціальної комісії, до складу якої увійшли працівники Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області та про, що було складено відповідний комісійний акт.
http://firtka.if.ua/blog/view/prikarpatski-politseiski-utilizuvali-53-odinitsi-zbroyi-shcho-buli-dokazami-u-kriminalnikh-provadzhenniakh
Прикарпатські поліцейські утилізували 53 одиниці зброї, що були доказами у кримінальних провадженнях
Reviewed by Мар'яна
on
червня 25, 2019
Rating:
![Прикарпатські поліцейські утилізували 53 одиниці зброї, що були доказами у кримінальних провадженнях](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7F8z7hdLwOSSIWAhsmTsnx5cKqCH9KD0gB0CmMftlfLhraKS1Ht2BkRsPMZu3YXe5bmX3Br90dR-ILyp1g3OCvkCMnr5mLilS_h5nNs3JnqApOfNuKT3Q-ZlWQobHh5OBI0n9OQW7z6kJ/s72-c/9eb8d813d5b8be0fa698482b0341befc.jpeg)
Немає коментарів: