Оживи історію: у Франківську за допомогою смартфонів можна побачити стометрівку 60-их та відкриття “Космосу”.

Сучасні технології впевнено увійшли в наше життя. Однією з найновіших зараз є доповнена реальність, якій пророкують в найближчі кілька років стати наступним поколінням інтерфейсів для взаємодії людей і фізичного світу.


Щоб познайомити прогресивних людей Івано-Франківська з можливостями таких технологій, компанії Devlight та WOOO Agency створили спільний соціальний проект, ідея якого полягає у знайомстві з історією рідного міста через доповнену реальність. До проекту також долучилися Тарас Зень, який надав унікальний контент та команди Paperivka і Amigo Production, пише ГК.

Побачити стометрівку 60-их, чи подивитися на відкриття кінотеатру “Космос” можна завантаживши додаток через qr-код та навівши його на зображення.

Технологія працює на останніх моделях смартфонів з підтримкою ArCore та ArKit. Знайти “вікна у минуле” можна в закладах та на вулицях у центральній частині міста. Карта з усіма відповідними точками є в додатку Stanyslaviv.
Оживи історію: у Франківську за допомогою смартфонів можна побачити стометрівку 60-их та відкриття “Космосу”. Оживи історію: у Франківську за допомогою смартфонів можна побачити стометрівку 60-их та відкриття “Космосу”. Reviewed by Мар'яна on червня 05, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.