![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjoVtoaKoy__4Whej2A5vXetP8pQxJS3WdhjmkgpOTryKhZd_C6tPFe-Jhh5UKM8kKbaknnvEOuBj3fy1yo3Ps0dZpQ_ZH94khDwjjzWG0pNeFBkPGVHtN_KcsvatDHK1qQ0Ov6cPNQreM6/s320/2a390f87c6eed92c05168b0682480644.jpeg)
Кошти збирають для маленьких пацієнтів Івано-Франківська та Онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні.
"Розпочали наші чудові, талановиті друзі Quattro Corde String Ensemble. Мега позитивні дітки з Колектив сучасного танцю"Dream Dance" вразили глядачів танцювальними номерами. IZI BAND | #IZIband створив круту музичну вечірню атмосферу. Неймовірна ведуча Христина Кобильчук створювала настрій всього заходу. Наталья Ткаченко радувала глядачів чарівними рукотворами та смаченними пряниками???? А майстриня Vedana Zvenyhorodska дивовижними розписами хною. Беззаперечна вдячність атмосферному Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац». Дякуємо всім-всім, хто прийшов та допоміг!!!", - розповіли організатори.
Загалом за вечір вдалось зібрати 7098,00 гривень та 10 доларів.
http://firtka.if.ua/blog/view/na-shapku-u-frankivsku-na-kontserti-v-pidtrimku-onkokhvorikh-ditei-zibrali-bilshe-7-tisiach-griven-foto
На шапку: у Франківську на концерті в підтримку онкохворих дітей зібрали більше 7 тисяч гривень
Reviewed by Мар'яна
on
червня 21, 2019
Rating:
![На шапку: у Франківську на концерті в підтримку онкохворих дітей зібрали більше 7 тисяч гривень](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjoVtoaKoy__4Whej2A5vXetP8pQxJS3WdhjmkgpOTryKhZd_C6tPFe-Jhh5UKM8kKbaknnvEOuBj3fy1yo3Ps0dZpQ_ZH94khDwjjzWG0pNeFBkPGVHtN_KcsvatDHK1qQ0Ov6cPNQreM6/s72-c/2a390f87c6eed92c05168b0682480644.jpeg)
Немає коментарів: