Молодого прикарпатця, який вчора втопився у Дністрі, більше години намагались реанімувати

Вчора о 17.49 год. Тисменицькому районі в с. Стриганці втопився місцевий мешканець.
До ряятувальників поступило повідомлення про те, що в річці Дністер топиться людина. До місця виклику було направлено чергове відділення ДПРП Єзупіль та працівників швидкої меддопомоги, інформує  управління з питань цивільного захисту населення.
О 17.53 год. поступило додаткове повідомлення, про те, що місцеві мешканці витягнули з річки чоловіка та проводили реанімаційні заходи.
О 18.28 год. до місця події прибуло чергове відділення ріятуваників, яке продовжило проведення реанімаційних заходів 30-річному місцевому жителю.
О 18.40 год. до місця виклику прибула карета швидкої допомоги та після спроб реанімації медиками о 19.10 год. констатовано смерть.
Попередня причина смерті – механічна асфіксія через утоплення у воді. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції.
Нагадаємо, минулого тижня в Івано-Франківську на міському озері втопився підліток.
Молодого прикарпатця, який вчора втопився у Дністрі, більше години намагались реанімувати Молодого прикарпатця, який вчора втопився у Дністрі, більше години намагались реанімувати Reviewed by Мар'яна on червня 16, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.