![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgP2_nNQOX_7M_ImimwqYiTjM-G1GrOxnqKSzv9KId1kj0m_2yIDrp_zD4S7bTCGBqQ7fpS6U5id8dxkstgRwCIp7_oP3ik-AEdKEBMu1knXs0OhT-KYnp34GiUAaMq8LZzJWn_H1xGV-ZL/s320/0f9181fee4ff1e9bb29b4c127debdf72.jpeg)
Вже вкотре артисти Продюсерського центру «Star Team» гідно представили Івано-Франківськ на цьому фестивалі. Високопрофесійне журі високо оцінили артистизм та вокальні дані маленьких артистів і нагородили їх цінними подарунками.
Серед членів журі були: голова журі – заслужена артистка України Алла Кобилянська, заслужений артист України Михайло Попелюк, начальник відділу культури Коломийської районної державної адміністрації Людмила Федор, заслужений працівник культури, співачка Любов Курманська, український композитор Володимир Домшинський.
Лауреатами у своїй категорії стали – Софія Федорів, Дарина Луцька, Вікторія Туряниця, Ілля Левко та Вікторія Полянська. Почесні дипломи учасників фестивалю отримали – Вероніка Довга, Павло Палійчук, Дует Паша+Даша, Юлія Петришин, Юлія Івасів та Юлія Турчин.
http://firtka.if.ua/blog/view/frankivtsi-sered-peremozhtsiv-festivaliu-ditiachoyi-estradnoyi-tvorchosti-zorepad
Франківці серед переможців фестивалю дитячої естрадної творчості «Зорепад»
Reviewed by Мар'яна
on
червня 12, 2019
Rating:
![Франківці серед переможців фестивалю дитячої естрадної творчості «Зорепад»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgP2_nNQOX_7M_ImimwqYiTjM-G1GrOxnqKSzv9KId1kj0m_2yIDrp_zD4S7bTCGBqQ7fpS6U5id8dxkstgRwCIp7_oP3ik-AEdKEBMu1knXs0OhT-KYnp34GiUAaMq8LZzJWn_H1xGV-ZL/s72-c/0f9181fee4ff1e9bb29b4c127debdf72.jpeg)
Немає коментарів: