![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMx_xC5WCNRGaDndOkV7mhdXt4OV5auMpe4ohGgIJ-q3xCfd-KZ5ld_zNLuxoqsiQtUnZSJ6O_zNNvpv7L1DnTsGD2HcoFLAz2hppxvJnG8NbgGtLJM1yhV7mXD9YoYKBqvxCt8BkUHqgs/s320/107af5e62054502900e805bf200323d7.jpeg)
Тендер з очікуваною вартістю 400 тисяч гривень КП “Електроавтотранс” оголосило у травні. У закупівлі взяв участь лише один учасник (ТОВ “Ювента-К”), який запропонував встановити мийку за 398 880 грн., інформує Курс.
Оскільки інших учасників не було, а тендер оголошувався на допорогову суму, 6 червня КП “Електроавтотранс” уклало договір з ТОВ “Ювента-К”.
Мийку мають змонтувати до кінця липня.
В ціну входить вартість перевезення, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, введення в експлуатацію мийки, матеріали, тари, упаковки та маркування.
Постачальник також має провести реконструкцію та підготовку підлоги для монтажу автоматичної експрес-мийки. Після виконаних робіт підлога має бути неслизькою, морозостійкою, ударозахисною. Зливні решітки мають бути виконані з металу, покритого захисним антикорозійним матеріалом.
Для участі в тендері необхідно було надати не менше одного позитивного відгуку про позитивну співпрацю. Рекомендацію ТОВ “Ювента-К” надала Служба зовнішньої розвідки України.
За даними інформаційно-аналітичної системи YouControl, ТОВ “Ювента-К” зареєстроване у Києві у 2007 році. Засновниками фірми є кияни Сергій Задорожний та Максим Мусієнко.
http://firtka.if.ua/blog/view/elektroavtotrans-kupilo-miiku-dlia-komunalnikh-avtobusiv-ta-troleibusiv
"Електроавтотранс" купило мийку для комунальних автобусів та тролейбусів
Reviewed by Мар'яна
on
червня 12, 2019
Rating:
!["Електроавтотранс" купило мийку для комунальних автобусів та тролейбусів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMx_xC5WCNRGaDndOkV7mhdXt4OV5auMpe4ohGgIJ-q3xCfd-KZ5ld_zNLuxoqsiQtUnZSJ6O_zNNvpv7L1DnTsGD2HcoFLAz2hppxvJnG8NbgGtLJM1yhV7mXD9YoYKBqvxCt8BkUHqgs/s72-c/107af5e62054502900e805bf200323d7.jpeg)
Немає коментарів: