"Електроавтотранс" купило мийку для комунальних автобусів та тролейбусів

Франківське комунальне підприємство "Електроавтотранс" уклало договір з київським підприємством "Ювента-К" про встановлення автоматичної експрес-мийки для миття автобусів та тролейбусів.
Тендер з очікуваною вартістю 400 тисяч гривень КП “Електроавтотранс” оголосило у травні. У закупівлі взяв участь лише один учасник (ТОВ “Ювента-К”), який запропонував встановити мийку за 398 880 грн., інформує  Курс.
Оскільки інших учасників не було, а тендер оголошувався на допорогову суму, 6 червня КП “Електроавтотранс” уклало договір з ТОВ “Ювента-К”.
Мийку мають змонтувати до кінця липня.
В ціну входить вартість перевезення, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, введення в експлуатацію мийки, матеріали, тари, упаковки та маркування.
Постачальник також має провести реконструкцію та підготовку підлоги для монтажу автоматичної експрес-мийки. Після виконаних робіт підлога має бути неслизькою, морозостійкою, ударозахисною. Зливні решітки мають бути виконані з металу, покритого захисним антикорозійним матеріалом.
Для участі в тендері необхідно було надати не менше одного позитивного відгуку про позитивну співпрацю. Рекомендацію ТОВ “Ювента-К” надала Служба зовнішньої розвідки України.
За даними інформаційно-аналітичної системи YouControl, ТОВ “Ювента-К” зареєстроване у Києві у 2007 році. Засновниками фірми є кияни Сергій Задорожний та Максим Мусієнко.
http://firtka.if.ua/blog/view/elektroavtotrans-kupilo-miiku-dlia-komunalnikh-avtobusiv-ta-troleibusiv
"Електроавтотранс" купило мийку для комунальних автобусів та тролейбусів "Електроавтотранс" купило мийку для комунальних автобусів та тролейбусів Reviewed by Мар'яна on червня 12, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.