Про це Фіртку інформують в Управлінні з питань цивільного захисту ОДА. Так, у селі Шепарівці на Коломийщині трапилася пожежа панелі приладів легкового автомобіля БМВ-120. У селі Лісний Хлібичин горів електрощиток від сонячних батарей, який був розташований на зовнішній стіні гаражу в приватному господарстві.
У Калуші зайнялося побутове сміття в сміттєвому контейнері та колесо вантажного автомобіля «Рено Кугель». В Івано-Франківську трапилася пожежа димоходу в приватному житловому будинку.
На Коломийщині у іномарці горіла панель приладів
Reviewed by Мар'яна
on
червня 25, 2019
Rating:
![На Коломийщині у іномарці горіла панель приладів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjydyW1kYyNzqXxLx87sXnoMpLs4sP4s8XPlssXy_55Qa5TNgoyiL69bxWOWeEs3yCMHM18ZmYrIUhJwA0Sb_CTcGfsPtfgBW74wU-uZMTS0hmsvnTa3v5MlpImzzFICxA4ZybVrYwYtRXy/s72-c/9803e6476ab0d3226a7e6e5924231d45.jpeg)
Немає коментарів: