![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjtMeDHD_WBtL1oYXBDIg_0pTO0GxCS8UVu0VPuleV3fQ5b60YQQ7CosR1DexW5ya9aMV-bcQjDq9xYrC8HeY4hX1pK7zOZ75R1nFokUN7GuorzYhTxySnaNFLX3q9ZdHKMiR4-1n08qN1s/s320/7ddf9d7cda2d16ee210a97f0e0be7123.jpeg)
Про це інформують у Комунальному підприємстві "Центр розвитку міста та рекреації".
"Проводяться роботи по влаштуванню сучасного футбольного поля та майданчиків для стрітболу. Активне проведення дозвілля для усіх вікових груп, а особливо молоді - важливе завдання для нашого підприємства", - йдеться у дописі.
У парку на Молодіжній облаштовують поля для стрітболу
Reviewed by Мар'яна
on
червня 20, 2019
Rating:
![У парку на Молодіжній облаштовують поля для стрітболу](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjtMeDHD_WBtL1oYXBDIg_0pTO0GxCS8UVu0VPuleV3fQ5b60YQQ7CosR1DexW5ya9aMV-bcQjDq9xYrC8HeY4hX1pK7zOZ75R1nFokUN7GuorzYhTxySnaNFLX3q9ZdHKMiR4-1n08qN1s/s72-c/7ddf9d7cda2d16ee210a97f0e0be7123.jpeg)
Немає коментарів: