Віктор Шевченко: Зробимо все можливе, аби першого вересня у садочку в Комарові відкрили ще одну групу

Віктор Шевченко в рамках робочої поїздки в Галицький район проінспектував хід робіт в Комарівському дитячому садочку "Сонечко", де з ініціативи громади села та за підтримки народного депутата, завершується ремонт приміщення для відкриття додаткової групи.
Тут вже зробили капітальний ремонт нової групи: облаштували каналізацію, опалення, електрику, встановили вікна, двері, санвузли. Виконання робіт ініціював народний депутат України Віктор Шевченко, за сприяння якого із державного бюджету було виділено майже мільйон гривень.
"Наразі наш садочок відвідує 38 дітей. Але в селі є значно більше дошкільнят, які, втім, не могли до нас потрапити через малу площу. І батьки змушені возити їх у сусідні села. Натомість частина приміщення у нас стояла пусткою. І саме її вдалося практично відремонтувати. Тому вже невдовзі ми зможемо прийняти більше як півсотні малюків", – розповіла директор ДНЗ Марія Данилюк.
Наразі ремонт призупинено, бо виявили протікання даху. Є потреба часткового перекриття або ж повної заміни покрівлі. Тому керівництво садочка звернулось за допомогою до Віктора Шевченка.
"Звісно, намагатимемось допомогти якомога швидше вирішити питання із перекриттям та врешті завершити усі роботи. Знаю, наскільки цей об’єкт важливий для жителів села. Думаю, до першого вересня садочок запрацює і відчинить двері для дітвори", – сказав Віктор Шевченко.
http://firtka.if.ua/blog/view/viktor-shevchenko-zrobimo-vse-mozhlive-abi-pershogo-veresnia-u-sadochku-v-komarovi-vidkrili-shche-odnu-grupu
Віктор Шевченко: Зробимо все можливе, аби першого вересня у садочку в Комарові відкрили ще одну групу Віктор Шевченко: Зробимо все можливе, аби першого вересня у садочку в Комарові відкрили ще одну групу Reviewed by Мар'яна on червня 05, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.