В Івано-Франківську ремонтують два народних доми

Сезон відпусток у розпалі, та не для працівників департаменту культури міської ради. Окрім щоденних заходів, вони готують також заклади дозвілля.
Зараз поточними ремонтами охоплено 5 приміщень. Однак головні роботи зосереджені в центральному народному домі та в «Княгинині», пише на сайті міського голови.
НД «Княгинин» – будівля з майже столітньою історією, тому капремонт давно був на часі. Тут укріпили фундамент та розширили підвальні приміщення, замінили покрівлю, збільшили потужність електромереж, утеплили фасад та дах.
«Народний дім «Княгинин» – це знакова будівля для Івано-Франківська. Вона має не лише історичну цінність, але й мистецьку. Приміщення унікальне для нашого міста, адже побудоване за кошти громади ще на початку ХХ ст. Тому важливо під час реконструкції зберегти легендарний зміст і доповнити його сучасним. Тут будуть займатись і муніципальні колективи, і «Новий театр». Думаю, після реконструкції це приміщення оживе і, як століття тому, буде наповнене людьми та емоціями», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.
Що стосується центрального дому, то ситуація схожа. Це теж історична для міста будівля. Саме тут засідав уряд Західноукраїнської Народної Республіки.
Зараз йде реставрація залу та підсобних приміщень. Мають збільшити сцену та зробити обхід до неї з обох сторін. Тут працює 22 колективи, тому мають бути належні умови. Також заклад стане доступним для маломобільних груп населення. Адже за проектом облаштують пандуси, а також доступні туалети.
В Івано-Франківську ремонтують два народних доми В Івано-Франківську ремонтують два народних доми Reviewed by Мар'яна on червня 26, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.