У Калуській стоматполіклініці можуть скоротити десять лікарів

Міська стоматологічна поліклініка системно не виконує фінансовий план, а лікарі, які приносять в касу підприємства менше, ніж половину необхідної суми, будуть скорочені, оскільки вони не заробляють собі на мінімальну зарплату.
На ставку лікар має надати послуг на 28 тис. гривень на місяць.
Ще у квітні йшлося про те, що під скорочення можуть потрапити близько половини лікарів: 20 з 49-ти стоматологів міської поліклініки. На даному етапі, як повідомив керівник поліклініки Василь Рогів, зроблено подання на профспілкову організацію. Щоправда, йдеться про скорочення 6,25 посади — 10 лікарів.
Один зі стоматологів вже звільнився — за згодою сторін. Щодо решти — тривають консультації. До речі, з понеділка, 3 червня, Василь Рогів перебуває у статусі виконуючого обов’язки: в нього завершився термін дії контракту.
Відтак, має відбутися конкурс на посаду директора підприємства. Як зазначив в коментарі "Вікнам" Василь Рогів, брати участь у конкурсі він не планує: ситуація в поліклініці є складною, фінансовий план не виконується, тому є проблеми із зарплатами. За його словами, він отримує 6-7 тис. гривень на місяць. Фаховий стоматолог може приватно заробити значно більше.

http://firtka.if.ua/blog/view/u-kaluskii-stomatpoliklinitsi-mozhut-skorotiti-desiat-likariv
У Калуській стоматполіклініці можуть скоротити десять лікарів У Калуській стоматполіклініці можуть скоротити десять лікарів Reviewed by Мар'яна on червня 04, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.